Конопляна олія отримана методом прямого холодного пресування. Конопляне насіння, сировина для виробництва олії, не нагрівається в процесі оброблення. У результаті в продукті залишається максимум корисних речовин. Після віджимання олива відстоюється в прохолодному місці та вирушає замовнику. Порція віджимається на день надходження замовлення, і клієнт гарантовано отримує свіжий і корисний продукт.
Олія рекомендована зберігати в холодильнику або прохолодній шафі не більш ніж місяць. Упродовж цього терміну воно збереже оригінальний смак і аромат, залишиться корисним і не прогоркне. Конопляна олія рекомендується використовувати в кулінарних, лікувально-профілактичних і косметичних цілях.
Сировинний продукт має приємний смак, який набагато перевершує смаки олій, отриманих промисловим способом. Запах у олії — легкий горіховий із кислинкою, колір — трохи зеленуватий. Воно характеризується високою біологічною цінністю. Олія не виробляє психоактивний ефект.
Корисність продукту ґрунтується на його складі, до якого входять:
Ненасичені жирні кислоти в найбільшій кількості серед усіх відомих олій. У продукті 46% лінолевої кислоти (омега-6, без якої організм не може обійтися) і 28% ліноленової (омега-3). Співвідношення кислот оптимальне для людського організму.
Безліч вітамінів, серед яких — головні антиоксиданти (А, Е) й інші дуже корисні сполуки (B1, B2, B3, B6, C, D, K).
Мінеральні речовини (кальцій, калій, магній, залізо, сірка, фосфор, цинк).
Білок і приблизно 20 амінокислот.
Фітостероли, які допомагають боротися з холестерином, і фосфоліпіди, що створюють оболонки клітин. А також хлорофіл, дубильні речовини та інші корисні компоненти.
Застосування в кулінарії
Продукт практично на 100% засвоюється організмом у разі вживання в сирому вигляді. Його використовують для заправлення салатів, пасти, супів, гарнірів, сиру, тушкованих овочів. З додаванням олії роблять різні соуси. Смажити на ньому не рекомендується. Використовувати олію можна з продуктами, які нагріваються не вище ніж +50 °C. Добова норма — 1-2 столові ложки для дорослого та 0,5-1 столова ложка для дитини.
Застосування в косметології
У продукті міститься велика кількість антиоксидантів: вітамін Е, каротин, фітостероли. Вони запобігають старінню шкіри, корисні для волосся й нігтів. Завдяки ліноленовій кислоті олія забезпечує прискорену регенерацію клітин. Він вміє відновлювати ліпідний бар'єр, дуже корисний для сухої шкіри, що лущиться і надмірно сухої шкіри. Має сонцезахисну дію й сприятливо впливає на шкіру, яка вже страждає від сонця.
Конопляна сиродавлена олія насичує організм кислотою омега-3. Вона важлива для підтримки правильного гормонального балансу, особливо в підлітків. Омега-3 допомагає боротися з юнацькими прищами, робить шкіру та волосся здоровішим і красивішим. Олію називають «сухим» через те, що вона без залишку вбирається шкірою.
Продукт корисний для волосся, якщо його вводити до складу масок або втирати в корені. Він насичує ламке та сухе волосся, надає йому блиск і об'єм. Допомагає також впоратися з випаданням, сприятливо впливає на волосяні цибулини.
Застосування з лікувально-профілактичною метою
Вживання конопляної олії рекомендоване людям, які не їдять рибу, віддають перевагу вегетаріанській або сиродженій дієті. У ньому містяться корисні речовини, необхідні для підтримки людської життєдіяльності. Наприклад, кислота омега-6, яка не виробляється в організмі, допомагає відрегулювати гормональний баланс. Завдяки їй організм підтримує оптимальну вагу, а на стінках судин не накопичуються холестеринові бляшки.
Ще одна важлива кислота, яка міститься в олії — омега-3. Вона має протизапальний ефект, запобігає неврологічним і серцевим захворюванням, допомагає подолати втому та депресію.
Терапевтична та профілактична дія конопляної олії:
Покращує імунітет, допомагає у разі авітамінозу, анемії та хронічної втоми.
Має позитивний вплив у разі проблем із передміхуровою залозою, нирками, сечовим міхуром і сечовивідними шляхами.
Є профілактикою ДБС і атеросклерозу, ожиріння.
Застосовується у разі бронхітів, катарах верхніх дихальних шляхів (простуд).
Корисно у разі артритів і захворювань суглобів.
Використовується для лікування різних захворювань, як-от імпотенція, неврастенія, у діток — рахіт і діатез.
Допомагає у разі закрепів.
Рекомендується вживати у разі каменів у жовчному міхурі та холециститі.
Гальмує розвиток ракових клітин.
Протипоказання
Не варто вживати олію у разі індивідуальної нестерпності. Краще припинити використання продукту в раціоні, якщо він викликає нудоту, спазми в животі або загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Олія не рекомендується додавати в страви перед хірургічними втручаннями, оскільки вона зменшує згортання крові. У разі вживання занадто великої кількості можлива діарея.
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴